Nabídka individuálních a skupinových lekcí němčiny

Kde výuka probíhá: Učebna se nachází na adrese J.Š. Baara 828/19, Děčín – Rozbělesy.

Nabízím individuální lekce nebo lekce v malých skupinkách, zpravidla do 5 osob. 

Individuální lekce německého jazyka

Individuální lekce jsou určeny pro 1 osobu. Lekce tedy vynikají výhodou intenzivní výuky, kdy se věnuji jen a pouze Vám. Díky tomu můžeme samozřejmě lekci přizpůsobit Vašim potřebám.

Pro koho je individuální lekce vhodná?

  • pro ty, kteří chtějí lekci jen pro sebe
  • pro ty, kteří mají zvláštní přání a požadavky (např. zaměření na konkrétní slovní zásobu či gramatiku)
  • pro ty, kdo si přejí zaměřit slovní zásobu na určitou zájmovou či pracovní oblast
  • pro ty, kteří se potřebují připravit na konkrétní zkoušku z jazyka (maturita, přijímací zkoušky)

Cena individuální lekce: 600 Kč/60 minut

Po dohodě jsou možné též lekce 90 nebo 120 minut.

Skupinové lekce německého jazyka

Skupinové lekce probíhají ve skupinkách zpravidla 2 - 5 osob. Výhodou je, že lekce můžete navštěvovat se svými známými, kamarády či kolegy a tím se vzájemně i motivovat. Přínosem je také komunikace mezi členy skupiny.

Díky malému počtu osob ve skupině je lekce intenzivní, ačkoliv se nejedná o lekci individuální. Lekce jsou navíc cenově zvýhodněné.

Cena skupinové lekce: 400 Kč/60 minut/osobu

Nabídka speciálních kurzů a lekcí němčiny

Rychlokurz o 12 lekcích

Obchodní němčina

Lekce jsou vhodné pro mírně až středně pokročilé studenty. Na kurzu se zaměříme na obchodní korespondenci, telefonáty v němčině a slovní zásobu v oblasti obchodování a komunikace se zákazníkem či obchodním partnerem. Lekce jsou vhodné pro ty, kdo pracují v kanceláři, sekretářky, osoby pracující v obchodních odděleních firem, apod. Ráda lekce přizpůsobím Vašim přáním a potřebám.

Němčina pro zdravotníky

Lekce jsou připraveny především pro záchranáře či zdravotní sestry. Slovní zásobu zaměříme na základní komunikaci s pacientem, popis zdravotních potíží, zranění, názvy nemocí a jejich symptomy. Naučíte se pojmenovat části lidského těla a jednotlivé orgány. Těším se na Vaše tipy a požadavky, na co se v lekcích zaměřit.

Němčina na dovolenou

Lekce slouží jako příprava na Vaši dovolenou či výlety do německy mluvících zemí. Zaměříme se na základní obecnou komunikaci, naučíte se domluvit se v hotelu, restauraci, či při nákupech v obchodním domě, zeptat se na cestu, domluvit se při cestování dopravními prostředky nebo si popovídáme o lyžování a jiných sportech. Budu se těšit na Vaše návrhy a tipy, na co se v lekcích zaměřit.

Němčina pro kadeřnice/kosmetičky

Lekce jsou určeny pro kosmetičky či kadeřnice, ke kterým dochází německá klientela. Naučíte se základní obecnou komunikaci, která Vám pomůže domluvit se s Vaším zákazníkem. Slovní zásobu zaměříme na názvy jednotlivých kosmetických a vlasových přípravků a popis kosmetických procedur či vlasové stylistiky. 

Němčina pro kuchaře/číšníky

Na kurzu se zaměříme na základní obecnou a také specifickou komunikaci mezi hostem a personálem v oblasti gastronomie. Naučíte se názvy různých druhů jídel a pití, vybavení restaurace a vše, co s tématem souvisí. Nebojte se sdělit mi svoje přání a tipy.

Příprava na maturitu/přijímačky z němčiny

Je před Vámi maturita nebo se chystáte na přijímačky z němčiny? Máte obavu, že zkoušku nezvládnete? Pomůžu Vám se na zkoušku připravit. Lekce společně přizpůsobíme Vašim potřebám a zaměříme se na „slabá místa“. Uděláme společně maximum proto, abyste zkoušku zvládli.

Cena rychlokurzu

Skupinové lekce 4200 Kč/osobu | Individuální lekce 6000 Kč/osobu

"Übung macht den Meister."

TOP